عودت کالا

مشتری گرامی در همراز پرفیوم  گلچینی از بهترین رایحه ها از بهترین شرکتهای تولید کننده عطر به مشتریان ارائه می شود که دارای گارانتی رایحه(اگر از رایحه و بو عطر راضی نبودید یا خوشتان نیامد مرجوع کنید) می باشد ، ولی جهت جلب  رضایت و اعتماد شما تا 7 روز امکان بازگشت کالای خریداری شده  را دارا می باشید. در صورت وجود  مشکل در سفارش شما می بایستی ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا  موضوع را به همراز پرفیوم  اطلاع دهید. کالای بازگشتی را می بایستی همراه با مشخصات و شماره سفارش را نوشته و همراه بسته ارسال نمایید. هر چند همه اسپری ها قبل از ارسال تست می شود ولی مواردی مانند “خرابی والف یا اسپری نشدن ” قابل عودت هست. در زمان عودت کالا ، کالا را به همراه ضربه گیر به خوبی بسته بندی و با پست پیشتاز ارسال  نمایید.

نکته :

  • طبع و رایحه یک عطر جزو موارد سلیقه ای است و آنچه در صفحه محصول در این رابطه درج شده فقط نظر کارشناسان فروشگاه می باشد. توضیحات درج شده در محصول نیز از همین قانون پیروی می کنند.
  • در همراز پرفیوم محصولاتی با کیفیت و بدون ناخالصی  ارائه می شود  برای اطمینان شما عزیزان سایت طوری طراحی شده که امکان ارسال فیکساتور به صورت مجزا وجود دارد و شما می توانید پس از تحول عطر و فیکساتور آنها را با درصد دلخواه ترکیب کنید و عطر خود را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.
  • قیمت ها در روشگاه همراز پرفیوم  به روز می باشد ونیازی به تماس قبل از خرید نمی باشد

پرسش و پاسخ

1 – از ثبت سوال تبلیغاتی یا غیرمرتبط  و غیر اخلاقی خودداری نمایید.

2 – بخش پرس و پاسخ برای استفاده  کابرانی است که به دنبال سوالات کلی در رابطه با خرید عطر یا راهنمایی در رابطه با رایحه ها می باشد.

اطلاعات پروفایل

1- از انتخاب عکس پروفایل دقت لازم را داشته باشید و از عکسهای نا مناسب و مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران خودداری نمایید.

3- در صورت انتخاب نام یا عکس نامناسب امکان تعلیق فعالیت کاربر در سایت وجود خواهد داشت.

 نکته حقوقی:

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به همراز پرفیوم  بوده و هر گونه استفاده از آن تخلف محسوب می‌شود و فرد متخلف مسئول تبعات ناشی از آن خواهد بود.